sobota 12. února 2022

Bezva den


 

8 komentářů:

  1. Ahojky Květuško tobě taky bezva den,tak to se ti moc povedlo jsi šikula je to superrrr

    OdpovědětVymazat
  2. Květuško tak to je moc hezký obrázek ******************zdravím

    OdpovědětVymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  4. Omlouvám se za smazání. Měl jsem tam chybu. ...
    Nádherný obrázek...krásně vytvořené. Bohužel, u nás vlci jsou a já se teď budu bát jít do lesa i když prý utečou. Jen se už odvažují až do obydlených oblastí a to je dost nepříjemné. Nedávno tu kousek od nás u jednoho domu, který je u kraje lesa, roztrhal vlk srnku. Paní, která ho viděla z okna domu si myslela, že je to potulný pes a měla obavy, aby někde nenapadl někoho z lidí nebo dětí na procházkách a tak ho nafotila a fotografii předala policii, aby ho případně odchytili. Jenže podle fotografie se nakonec zjistilo, že se jedná o vlka.

    OdpovědětVymazat
  5. Květuško, to je parádně vytvořené, líbí se mi moc ⚛ ღ ♥

    OdpovědětVymazat
  6. Všem moc děvčata děkuji za milé komentíky, vždy to moc potěší ♥

    OdpovědětVymazat

❤Děkuji za návštěvu mého blogu a za komentáře u obrázků 🌺🌹🌼🌺Moc mi to potěší a zahřeje u srdíčka 🍀🌞🍀❤