Omlouvám se za smazání. Měl jsem tam chybu. ... Nádherný obrázek...krásně vytvořené. Bohužel, u nás vlci jsou a já se teď budu bát jít do lesa i když prý utečou. Jen se už odvažují až do obydlených oblastí a to je dost nepříjemné. Nedávno tu kousek od nás u jednoho domu, který je u kraje lesa, roztrhal vlk srnku. Paní, která ho viděla z okna domu si myslela, že je to potulný pes a měla obavy, aby někde nenapadl někoho z lidí nebo dětí na procházkách a tak ho nafotila a fotografii předala policii, aby ho případně odchytili. Jenže podle fotografie se nakonec zjistilo, že se jedná o vlka.
Ahojky Květuško tobě taky bezva den,tak to se ti moc povedlo jsi šikula je to superrrr
OdpovědětVymazatKvětuško tak to je moc hezký obrázek ******************zdravím
OdpovědětVymazatKvětuško moc hezký obrázek.
OdpovědětVymazatTento komentář byl odstraněn autorem.
OdpovědětVymazatOmlouvám se za smazání. Měl jsem tam chybu. ...
OdpovědětVymazatNádherný obrázek...krásně vytvořené. Bohužel, u nás vlci jsou a já se teď budu bát jít do lesa i když prý utečou. Jen se už odvažují až do obydlených oblastí a to je dost nepříjemné. Nedávno tu kousek od nás u jednoho domu, který je u kraje lesa, roztrhal vlk srnku. Paní, která ho viděla z okna domu si myslela, že je to potulný pes a měla obavy, aby někde nenapadl někoho z lidí nebo dětí na procházkách a tak ho nafotila a fotografii předala policii, aby ho případně odchytili. Jenže podle fotografie se nakonec zjistilo, že se jedná o vlka.
Moc krásný obrázek
OdpovědětVymazatKvětuško, to je parádně vytvořené, líbí se mi moc ⚛ ღ ♥
OdpovědětVymazatVšem moc děvčata děkuji za milé komentíky, vždy to moc potěší ♥
OdpovědětVymazat